تهران٫شهرک اندیشه فاز ۱٫ ارغوان چهاردهم پلاک ۳۴
ارائه خدمات سازمانی

ارائه خدمات سازمانی

اینترنت پر سرعت ADSL صبا شبکه با طرحهای شگفت انگیز مناسب برای

 

جشنواره های صبا

 

ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 و خدمات تکمیلی آن، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های گروه شرکت‌های صبا شبکه محسوب می‌شود. صبا شبکه با سرمایه‌گذاری قابل توجه بر روی آخرین تجهیزات دسترسی به اینترنت پرسرعت +ADSL2 و بهره‌گیری از کارکنان و متخصصان زبده، هم‌اکنون خدمات خود را در این حوزه در طیف گسترده‌ای به کاربران ارایه می‌کند.

گروه شرکت‌های صبا شبکه، هم‌اکنون خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2  را به بیش از سه میلیون نفر از کاربران خانگی و سازمان‌ها و موسسات در قالب بیش از هشتصد هزار سرویس اینترنت پرسرعت ارایه می‌کند. کیفیت خدمات ارایه شده، به کارگیری به روزترین تجهیزات و فناوری‌ها و پشتیبانی موثر و مداوم از خدمات ارایه شده، موجب گردیده است تا دامنه‌ی مشتریان صبا شبکه در حوزه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2  به طور مداوم افزایش یابد و به مجموعه‌‌ای بزرگ از کاربران خانگی و سازمان‌ها و موسسات تبدیل گردد. گفتنی‌ست، توزیع جغرافیایی خدمات اینترنت پرسرعت ارایه شده توسط صبا شبکه به گونه‌ای است که در تهران، تقریبا" تمامی مناطق مخابراتی تحت پوشش خدمات +ADSL2  صبا شبکه هستند. افزون بر این، نمایندگی‌های گروه شرکت‌های صبا شبکه در شهرها و استان‌های مختلف نیز این خدمات را به مشتریان مختلف در سراسر کشور ارایه می‌کنند.

شرایط استفاده از سرویس‌های +ADSL2

اینترنت پر سرعت ADSL صبا شبکه توسط شرکت صبانت ارائه می گردد که با استقبال کم نظیری روبرو شده کلیه سرویسهای ارائه شده طبق تعرفه های اعلام شده از سوی شرکت نداگستر صبا (صبانت) می باشد.


 879,    09  خرداد  1396 ,   خدمات صباشبکه

نظر دادن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

صبا شبکه ارائه دهنده سرویسهای مبتنی بر شبکه دارنده مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور به شماره مجوز     ۲۳۶-۱۶-۱۱