تهران٫شهرک اندیشه فاز ۱٫ ارغوان چهاردهم پلاک ۳۴

مراحل راه‌اندازی سرویس در مجتمع‌ها

پس از برقراری تماس با کارشناسان صبا شبکه و برگزاری جلسات اولیه، مراحل زیر برای راه‌اندازی سرویس در مجتمع‌های متقاضی خدمات طی می‌شود:

  • ارایه درخواست رسمی از سوی هیات مدیره مجتمع به کارشناسان صبا شبکه و مشخص کردن تعداد متقاضیان استفاده از خدمات و تعداد سرویس‌های مورد نیاز برای آغاز همکاری
  • بررسی فنی و امکان‌سنجی ارایه خدمات به متقاضی توسط شرکت صبا شبکه. در این مرحله کارشناسان فنی صبا شبکه ضمن مراجعه به محل مشتری، امکان ارایه سرویس را از نظر فنی بررسی می­‌کنند و در صورتی­ که ارایه سرویس امکان‌پذیر باشد و تعداد متقاضیان برای دریافت خدمات به حد نصاب مورد نظر رسیده باشد، فرآیند راه‌اندازی سرویس وارد مرحله عقد قرار می­‌شود.
  • عقد قرارداد و نصب تجهیزات. در این مرحله صبا شبکه برای تخصیص فضا و نصب تجهیزات در محل برج، قراردادی کلی با هیات مدیره مجتمع منعقد می­‌کند و سپس تجهیزات مورد نیاز را نصب و راه‌­اندازی می‌‌کند. مجتمع مورد نظر ابتدا به وسیله آنتن­‌ها و رادیوهای بی­‌سیم با یکی از دکل‌های صبا شبکه، با سرعت بالا ارتباط برقرار می‌کند و پس از نصب تجهیزات مخابراتی، امکان ارایه سرویس برای هر واحد به صورت مجزا از طریق خطوط تلفن آن‌ها فراهم می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

صبا شبکه ارائه دهنده سرویسهای مبتنی بر شبکه دارنده مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور به شماره مجوز     ۲۳۶-۱۶-۱۱