تهران٫شهرک اندیشه فاز 1٫ارغوان چهاردهم پلاک 34
021-65514585

مراحل راه‌اندازی سرویس

برای سفارش خدمات +ADSL2 پیش از هر چیز باید مطمئن شوید که خط تلفنی که برای دریافت خدمات از آن استفاده خواهید کرد، در محدوده‌ی سرویس دهی صبا شبکه قرار دارد. (کنترل دسترسی به +ADSL2) یادآوری این نکته ضروری‌ست که اینترنت پرسرعت یا +ADSL2 تنها بر روی زوج سیم‌های مسی قابل ارایه است. بنابراین اگر خط تلفن شما به وسیله فیبر نوری از مرکز مخابرات تامین شده است امکان راه‌اندازی خدمات +ADSL2 بر روی آن وجود ندارد. در این صورت، توصیه می‌کنیم با کارشناسان شرکت صبا شبکه تماس بگیرید تا راهکار جایگزین را به شما پیشنهاد کنند.

 

توجه شما را به نکاتی درباره‌ی مراحل انجام کار جلب می‌کنیم:

  • زمان‌های ارایه شده، تقریبی‌ست و بسته به آن که سفارش در چه روزی از هفته (ابتدا یا پایان هفته) ثبت شده باشد، می‌تواند متفاوت باشد.
  • همان طور که مشاهده می‌فرمایید، بخشی از زمان یادشده خارج از اختیار شرکت صبا شبکه است و می‌تواند بسته به مرکز مخابراتی متغیر باشد.
  • همکاری مشتری در تهیه‌ی مدارک، پاسخ‌گویی به تلفن و حضور برای نصب تاثیر به سزایی بر مدت زمان انجام کار دارد.
  • گاهی ممکن است اختلالاتی در خط تلفن پس از رانژه شدن باشد که در این صورت، باید این اختلال توسط مرکز مخابراتی پس از نصب بر طرف گردد.

صبا شبکه داده ها ( نماینده رسمی شرکت افرا ارتباطات ثابت رسا به شماره مجوز 33-95-100) در سال 1384 فعالیت خود را آغاز نموده و هموراه تلاش نمود با بهرهمندی از امکانات موجود بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه نماید.

آدرس : تهران- شهرک اندیشه فاز1 ارغوان چهاردهم پلاک34
تلفن : 65514585 -021
فکس : 65514685 -021