تهران٫شهرک اندیشه فاز 1٫ارغوان چهاردهم پلاک 34
021-65514585

صبا شبکه با در اختیار داشتن نیروی فنی مجرب و تجهیزات مدرن و پیشرفته، خدمات پهنای باند با کیفیت و منحصر به فردی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. دلایل انتخاب صبا شبکه به عنوان ارایه کننده‌ی خدمات پهنای باند را می‌توان به صورت زیر بیان کرد:

  • ارایه مشاوره در پیاده‌سازی خدمات پهنای باند (اشاره به مجوز ISDP برای دیگر استانهای کشور)
   صبا شبکه برای ارایه‌ی خدمات پهنای باند، مشتریان را با ارایه‌ی مشاوره‌های سودمند یاری می‌کند. مشتریان در صورت نیاز می‌توانند پیش از دریافت خدمات مورد نظر خود از مشاوره‌های صبا شبکه بهره‌مند شوند.

 

  • پوشش مناسب بیش‌تر نقاط تهران
   امکان ارایه خدمات پهنای باند با ظرفیت بالا در بیش‌تر نقاط تهران به یکی از روش‌های باسیم و یا بدون سیم از مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات پهنای باند صبا شبکه است.

 

  • قیمت مناسب کاهش قیمت تمام شده با حفظ کیفیت از جمله ویژگی‌های خدمات پهنای باند صبا شبکه است. با توجه به حجم بالای مشتریان پهنای باند صبا شبکه، امکان ارایه سرویس اختصاصی با قیمت مناسب برای مشتریان ایجاد شده است.

 

  • ارایه خدمات پشتیبانی فنی و مانیتورینگ شبانه‌روزی، ویژه‌ی مشتریان پهنای باند تیم پشتیبانی فنی گروه شرکت‌های صبا شبکه به صورت شبانه‌روزی و در تمام روزهای سال خدمات مشتریان پهنای باند را کنترل می‌کنند. اعضای این تیم تلاش می‌کنند با پاسخ‌های به موقع به درخواست‌ها و مشکلات مشتریان امکان ارایه‌ی خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن را برای آنان فراهم می‌سازند.

 

  • چابکی و انعطاف‌پذیری
   نیروی جوان و خلاق صبا شبکه، با بهره‌گیری از دانش نوین و فراگیری فناوری‌های جدید و با فرهنگ رایج انتقادپذیری در سازمان به مجموعه‌ای چابک و انعطاف‌پذیر تبدیل شده‌اند. این چابکی و انعطاف‌پذیری زمینه‌های مناسبی را برای بالا بردن کیفیت خدمات و پاسخ‌گویی به موقع به نیازهای مشتریان فراهم آورده است.
   همه‌ی مشتریان خدمات اختصاصی (dedicated) می‌توانند از پهنای باند خریداری شده‌ی خود به صورت کامل استفاده کنند.

 

  • تامین امنیت داده‌ها و محرمانه ماندن اطلاعات
   صبا شبکه با استفاده از تجهیزات ویژه، تمامی مشتریان خود را از نفوذ ویروس‌ها، ورم‌ها و اسپم‌ها محفوظ نگاه می‌دارد. همه‌ی پورت‌هایی که از طریق آن احتمال نفوذ ویروس‌ها و ورم‌ها وجود دارد به کمک این تجهیزات مسدود می‌شود و به تمام مشتریانی که مشکلاتی از این دست دارند اطلاع داده می‌شود تا به سرعت برای رفع مشکل خود توسط کارشناسان صبا شبکه اقدام کنند.

 

  • امکان ارایه خدمات در سراسر کشور
   امکان ارایه خدمات در سراسر کشور از جمله ویژگی‌های خدمات پهنای باند صبا شبکه ا‌ست. مشتریان در هر نقطه از کشور می‌توانند از خدمات پهنای باند صبا شبکه بهره‌مند شوند.

 

  • وجود سیستم نظارت و پایش همیشگی
   صبا شبکه با استفا��ه از مجهزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات سخت‌افزاری به صورت همیشگی بر خدمات مشتریان پهنای باند نظارت دارد. همچنین مانیتورینگ سازمان توسط دوربین‌های امنیتی سبب می‌شود تا وضعیت ارایه‌ی خدمات به مشتریان همواره تحت کنترل باشد.

 

 • بهره‌مندی از خدمات با کیفیت بالا بدون نیاز به پی‌گیری‌های مخابراتی
  صبا شبکه با انجام پی‌گیری‌های مخابراتی برای مشتریان علاوه بر این که زمان عملیاتی شدن سیستم را کاهش می‌دهد، خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارایه می‌کند.

صبا شبکه داده ها ( نماینده رسمی شرکت افرا ارتباطات ثابت رسا به شماره مجوز 33-95-100) در سال 1384 فعالیت خود را آغاز نموده و هموراه تلاش نمود با بهرهمندی از امکانات موجود بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه نماید.

آدرس : تهران- شهرک اندیشه فاز1 ارغوان چهاردهم پلاک34
تلفن : 65514585 -021
فکس : 65514685 -021